reklama
kategoria: Miasto
30 marzec 2011

Most będzie znów nieprzejezdny

zdjęcie: Most będzie znów nieprzejezdny / Most będzie znów nieprzejezdny
Most będzie znów nieprzejezdny
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji wymieni zasuwy na magistrali wodociągowej znajdujące się w rejonie mostu stalowego.
REKLAMA
W związku z planowanymi pracami konieczne będzie wyłączenie z ruchu mostu na Wiśle.

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji wykona wykop na głębokość ok. 2 m w samym środku skrzyżowania ulic: Wyszyńskiego – Tumska – most stalowy – Plac Kopernika. Roboty będą prowadzone na trzy zmiany i rozpoczną się w sobotę 2 kwietnia br. i potrwają 7 do 10 dni. Dlatego konieczne jest zamknięcie skrzyżowania ulic: Wyszyńskiego – Tumska – most stalowy – Plac Kopernika do ul. Cyganki, nieprzejezdny będzie także most stalowy. W tym czasie zamknięty będzie Plac Kopernika od ul. Cyganka do mostu stalowego.

Z informacji MPWiK wynika, że bez wymiany tych zasuw istnieje ryzyko wystąpienia poważnej awarii, aby uniknąć zniszczenia nawierzchni po remoncie MPWiK wspólnie z MZD podjęły decyzję o powiązaniu robót drogowych z wodociągowymi.

oprac. MF
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Włocławek
15.2°C
wschód słońca: 06:35
zachód słońca: 18:34
reklama

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Włocławku

kiedy
2025-09-26 18:00
miejsce
Teatr Impresaryjny, Włocławek, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2025-09-27 19:00
miejsce
Brzeskie Centrum Kultury i...
wstęp biletowany
kiedy
2025-09-28 15:00
miejsce
Teatr Impresaryjny, Włocławek, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2025-10-03 17:00
miejsce
Centrum Kultury Browar B,...
wstęp biletowany