29 listopad 2019

Alkohol dodał mu odwagi, ale odebrał rozum

Policjanci z Włocławka zatrzymali wczoraj pijanego, agresywnego mężczyznę, który jeździł po mieście i nie widział nic złego w swoim postępowaniu. 35-latek podczas zatrzymywania dodatkowo znieważył mundurowych i naruszył ich nietykalność cielesną. Dziś mieszkaniec Włocławka usłyszy zarzuty.
REKLAMA

Wczoraj (28.11.2019) rano policjanci otrzymali zgłoszenie o agresywnym mężczyźnie, który miał wybić szybę w oknie zgłaszającej, a następnie odjechać samochodem audi. Mundurowi podczas patrolowania osiedla, na skrzyżowaniu ulic, zauważyli pojazd pasujący do opisywanego i zatrzymali go do kontroli.

Zaraz po zaparkowaniu, ze środka wyszedł mężczyzna, który zachowywał się agresywnie i wulgarnie wobec funkcjonariuszy. Nie wykonywał ich poleceń, obrażał ich i atakował. Został szybko obezwładniony i przewieziony do komendy. Badanie alkomatem wykazało, że miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

35-latek nie widział niczego złego w swoim postępowaniu, był oburzony, że policjanci go zatrzymują. Emocje opadły mu dopiero w policyjnej celi, gdzie trzeźwiał.

Dzisiaj usłyszy zarzuty dotyczące kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

 
źródło: policja.pl (Autor: st. sierż. Anita Szefler-Ciupińska)
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
14182
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Włocławku

kiedy
2021-01-06 21:00
miejsce
Hala Mistrzów Sportu, Włocławek,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-01-14 17:30
miejsce
Teatr Impresaryjny, Włocławek, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2021-01-14 20:15
miejsce
Teatr Impresaryjny, Włocławek, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2021-01-17 18:00
miejsce
Centrum Kultury Browar B,...
wstęp biletowany