Już tak słodko sprawcom nie będzie

fot. KMP we Włocławku
Włocławscy policjanci chwilę po kradzieży sklepowej zatrzymali na terenie Włocławka dwóch sprawców. Bracia w wieku 28 i 36 lat trafili do policyjnego aresztu, natomiast słodkości w postaci ptasiego mleczka i bombonierek wróciły do właściciela. Za chęć osłodzenia swojego życia może im grozić gorzka kara w wysokości do 5 lat pozbawienia wolności.
REKLAMA

Wczoraj (08.02.2021) około godziny 19 włocławski dyżurny został powiadomiony o kradzieży kartonów ze słodyczami w jednym z marketów na osiedlu Zazamcze. Natychmiast na miejsce pojechali mundurowi i dzięki podanemu rysopisowi sprawców już po chwili zatrzymali ich z reklamówkami wypełnionymi słodkościami. Funkcjonariusze w torbach ujawnili 48 pudełek z ptasim mleczkiem i 15 sztuk bombonierek. Obaj jak się okazało bracia w wieku 28 i 36 lat trafili do policyjnego aresztu, a odzyskane słodkie mienie wróciło do właściciela.

Teraz włocławianie będą się tłumaczyć przed sądem, gdzie trafi ich sprawa. Za kradzież słodkości może im grozić dość gorzka kara w postaci nawet 5 lat pozbawienia wolności.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
49675
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Włocławku

kiedy
2021-05-26 19:00
miejsce
Centrum Kultury Browar B,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-10-01 18:00
miejsce
Centrum Kultury Browar B,...
wstęp biletowany