14 listopad 2019

Kolizja z niespodziewanym finałem

Patrol ruchu drogowego z Włocławka został wczoraj skierowany do kolizji BMW z ogrodzeniem posesji. W trakcie czynności, na jaw wychodziły nowe fakty odnośnie osób podróżujących tym autem. Okazało się, iż kierujący nie miał uprawnień, a pasażer posiadał narkotyki i był poszukiwany przez Wielką Brytanię. Wszyscy poniosą teraz konsekwencje swojego postępowania.
REKLAMA

Policjanci ruchu drogowego zostali wczoraj (13.11.2019) po południu skierowani do zdarzenia drogowego na włocławskim Zawiślu. Z informacji, które uzyskali od oficera dyżurnego wynikało, że BMW miało uderzyć w ogrodzenie jednej z posesji.

Na miejscu policjanci zastali kierującego oraz 2 pasażerów auta. Każdą z osób wylegitymowano i sprawdzono w policyjnych systemach. Okazało się, iż podróżujący tym BMW to mieszkańcy Lipna, którzy „mieli na sumieniu” przewinienia istotnie naruszające przepisy prawa.

22-latek, który siedział za kierownicą i spowodował kolizję, w ogóle nie posiadał uprawnień do kierowania. Z kolei jeden z pasażerów, którym był 21-latek, posiadał przy sobie niewielką ilość narkotyków. Na dodatek wyszło na jaw, iż mężczyzna jest poszukiwany przez Wielką Brytanię do ustalenia miejsca pobytu.

Policjanci na miejscu sporządzili wobec kierującego wniosek do sądu o ukaranie za popełnione wykroczenia. Grozi mu za to wysoka grzywna.

Z kolei z 21-letnim pasażerem auta udali się na komendę, gdzie mężczyzna spędził noc. Dziś usłyszy zarzuty dotyczące posiadania narkotyków i będzie odpowiadał przed sądem.

 
źródło: policja.pl (Autor: st. sierż. Anita Szefler-Ciupińska)
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Włocławku

kiedy
2020-02-18 19:00
miejsce
Centrum Kultury Browar B,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-19 19:00
miejsce
Garage Hotel, Włocławek, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-22 18:00
miejsce
Centrum Kultury Browar B,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-29 17:00
miejsce
Teatr Impresaryjny, Włocławek, ul....
wstęp biletowany