reklama
kategoria: Sport
12 kwiecień 2013

Integracyjny rajd rowerowy

zdjęcie: Integracyjny rajd rowerowy / fot. Wikimedia Commos, autor: Brosen
fot. Wikimedia Commos, autor: Brosen
W najbliższą sobotę (13 kwietnia) rowerzyści z Włocławka wyruszą w Integracyjny Rajd Rowerowy poświęcony pamięci Agnieszki Sobańskiej, która była inicjatorką rajdów rowerowych po Włocławku i regionie.
REKLAMA

O godz. 10.00 uczestnicy rajdu, wraz z Prezydentem Włocławka Andrzejem Pałuckim, wyruszą sprzed budynku dawnego Ursusa przy Al. K. Wielkiego. Trasa liczy ok. 25 km i przebiegać będzie następująco: Józefowo – Plantowszczyzna – jez. Dzilno – Grzmiąca – Widoń – Wikaryjskie.

Integracyjny Wiosenny Rajd Rowerowy będzie formą upamiętnienia zmarłej 7 kwietnia br. Agnieszki Sobańskiej, która – jako współtwórczyni i wieloletnia dyrektor Włocławskiej Informacji Turystycznej była inicjatorką rajdów rowerowych po Włocławku i regionie.

PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Włocławek
17.3°C
wschód słońca: 05:05
zachód słońca: 20:15
reklama

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Włocławku

kiedy
2025-05-08 19:00
miejsce
Garage Hotel, Włocławek, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2025-05-11 16:00
miejsce
Centrum Kultury Browar B,...
wstęp biletowany
kiedy
2025-05-11 18:30
miejsce
Centrum Kultury Browar B,...
wstęp biletowany
kiedy
2025-05-13 12:00
miejsce
Teatr Impresaryjny, Włocławek, ul....
wstęp biletowany