Pobił sąsiada - agresywny mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty

W minionych wtorek (02.03.2021r.) po godz. 19.00 włocławscy policjanci zostali wezwani do agresywnego mężczyzny, który awanturował się przed blokiem na Zazamczu i pobił jednego z mieszkańców.
REKLAMA

Na miejscu mundurowi ustalili, że agresywny 35-latek zaczepiał psa 57-letniego sąsiada z bloku, a gdy ten zwrócił mu uwagę, został przez niego pobity. Właściciel czworonoga trafił do szpitala, gdzie po badaniach okazało się, że doznał obrażeń powyżej dni siedmiu.

To jednak nie koniec. Mężczyzna postanowił wyładować swoją złość również na interweniujących policjantach. Był agresywny, nie wykonywał ich poleceń, a także kierował pod adresem mundurowych wyzwiska i groźby. Mężczyzna został przez policjantów obezwładniony, a następnie trafił do policyjnego aresztu. Badanie trzeźwości wykazało, że miał w organizmie 2 promile alkoholu.

Dzisiaj (04.03.2021 r.) po zebraniu materiału dowodowego 35-latek usłyszał zarzuty. Za pobicie 57-latka oraz odgrażanie się i znieważenie funkcjonariuszy może mu grozić do 5 lat pozbawienia wolności.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Włocławku

kiedy
2021-10-01 18:00
miejsce
Centrum Kultury Browar B,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-10-15 19:00
miejsce
Centrum Kultury Browar B,...
wstęp biletowany